Hakkımızda

30 Ağustos 2005 Tarihinde Dijital Reklam Ajansı olarak hizmet vermeye başlayan Tuliya Digital Solutions müşterilerine sunduğu grafik tasarım, fotoğraf, yazılım, e-ticaret, sosyal medya  ve dijital pazarlama hizmetlerine ek olarak Aralık 2019’da pitypo.com’u e-ticaret sitesi olarak iştiraklerine dahil etmiştir. 

pitypo.com Türkiye’deki el işi üreticileri, tasarımcılar ve zanaat ürünlerinin internet üzerinden alış-veriş yapmak isteyen kişilerle güvenli bir şekilde buluşturmak ve aralarında gerçekleşecek ticarete aracılık etmek amacıyla hizmet vermektedir. Bu amaç çerçevesinde Güvenli E-Ticaret sistemi oluşturulmuş ve böylece pitypo.com’da alış-verişin ve e-ticaretin en güvenli şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır.

Siteye üye olan tasarımcılar ve el işi üreticileri, siteye her gün yeni tasarım ürünler eklemektedir. Dolayısıyla hem trend ürünleri hem de vintage ürünleri pitypo.com’da bulmak her gün daha da kolaylaşmaktadır. pitypo.com aracılığıyla tasarımcılar veya el işi üreticileri, ürünlerini internet ortamında binlerce müşteriye en hızlı ve kolay şekilde satma, sunma avantajını yakalarken, tasarım ürünler almak isteyenler de bu çok tasarımcılı ortamda almak istediği el işi ürünler, tasarım ürünler vb. ürünleri en uygun fiyata bulma şansını elde ederler.

Bize, iletişim bölümünden mesaj atarak veya destek [at] pitypo.com adresine email yazarak ulaşabilirsiniz.

Önemli not: Şirket ofisimizde ürün bulunmamakta ve ofisten satış yapılmamaktadır.

pitypo.com, üretici değildir, ürün yapmamakta ve kendi ürünlerini pazarlamamaktadır.

Adres: Şişli / İstanbul

Tel: 0(536) 212 47 77 (Ürünler ve kargolarla ilgili sorularınızı ürün sayfasındaki "Ürünle ilgili soru sor" linkini kullanarak doğrudan tasarımcı üyelere sorabilirsiniz.)